İsmail KOLAT
Yönetim Kurulu Başkanı

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur. 1976 yılından itibaren Soytaş Holding A.Ş. bünyesindeki çeşitli şirketlerde görev almıştır. 1981-1983 yılları arasında Libya’da dış müteahhitlik hizmetlerinde, 1984-1985 yılları arasında İngiltere’de dış ticaret konuları ile ilgili görevlerde de bulunmuştur. İngilizce bilmektedir. 1998 yılından itibaren Soytaş Holding A.Ş. ve grup bünyesindeki diğer şirketlerde yönetim kurulu başkanlığı ve murahhas aza görevinin yanında, Devtur A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığını sürdürmektedir.

E – Mail: ismailkolat@soytasholding.com.tr


İbrahim Sinan KOLAT
Yönetim Kurulu Başkan Vekili

Sinan Kolat, Robert Kolej ve Sabancı Üniversitesi Işletme Fakültesi mezunudur. Profesyonel kariyerine Ernst&Young Risk Analizi Bölümü’nde başlamıştır. Ardından MicroCDP şirketinde görev aldıktan sonra Soytaş Holding bünyesine katılmıştır. Devtur A.Ş.’de Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak görevine devam etmektedir.

E – Mail: sinankolat@soytasholding.com.tr


Yıldırım SEDEFOĞLU
Yönetim Kurulu Üyesi Soytaş Holding A.Ş. Temsilcisi

Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme bölümü mezunudur. Meslek hayatına 1996 yılında Süteks Şirketler Grubu bünyesindeki Süteks Mensucat A.Ş.’de muhasebe departmanında başlamış olup, 1997 yılında Süed Mod Dericilik Ltd.Şti.’nde muhasebe bünyesinde çalıştıktan sonra 1998 yılından itibaren Soytaş Holding A.Ş. bünyesine katılmıştır. Soytaş Holding A.Ş. ve grup bünyesindeki diğer şirketlerde muhasebe müdürlüğü görevini üstlenmekle beraber, yönetim kurulu üyeliğini de sürdürmektedir.

E – Mail: yildirim@soytasholding.com.tr