Sunset Mavi / Bodrum – Turgutreis Tesisimiz

                                                                               

 

          

 

Apart Evler

Evlerimiz, klasik bodrum evleri özelliğinde olup, beyaz boyalı, begonvillerle süslenmiştir. 50 metrekare byüklüğündeki apartlarımız ,1 + 1 şeklinde olup, deniz ve adamanzaralı geniş balkonlara sahiptir. 1 adet çift yatak, 2 adet tek yatak mevcuttur. Mutfak nişinde buzdolabı ve tüplü ocak mevcuttur . Apart ünitelerimiz 4 kişinin kalabileceği şekilde düzenlenmiştir.Apartlarımızda TV ve ücretsiz wi-fi mevcuttur.

Adaların güzel manzarası ve muhteşem gün batımı manzarası, tüm evlerimizden gözükmektedir. Çam ağaçları, çiçekler, begonvillerle bezenmiş yeşillikler içinde bir tesistir.

Ulaşım ve Çevredeki İmkanlar :

Ulaşım :

Tesis önünden belediyeye ait ulaşım araçlarının yanı sıra minübüs ve dolmuşlarla hem Turgutreis’e, Bodrum’a ve Akyarlar, Karaincir’e ulaşmak mümkündür.

Konum :

Turgutreis merkeze uzaklığı 1 km.dir ( yürüme mesafesindedir.) Bodrum’a uzaklığı 20 km. Akyarlar- Kara İncir plajına 7 km. uzaklıktadır. Denize mesafemiz yaklaşık 200 metredir.

Çevre Gezileri ve Aktiviteler :

Tesisimize oldukça yakın olan Turgutreis’den hareket eden teknelerle geziler ve turlar yapılır. • Sörf ve yelken sporları için Akyarlar Koyunda windsurf, yelken ve çeşitli su sporları imkanları vardır. Ayrıca dalış sporu, olta ve zıpkın balıkçılığı da yapılabilmektedir.

Çevredeki Sağlık Olanakları :

Turgutreis’te sağlık ocağı ve özel poliklinikler, Bodrum’da üç özel (Acıbadem + Özel Bodrum + Alman Hastanesi), bir devlet hastanesi olmak üzere toplam dört hastane vardır.