Saklama dolapları için daha önce oluşturulan depo alanlarımızda, genel bakım ve düzenleme yapılmıştır. Bu dolapların muhafazası için tahsis edilen depo alanının kullanım işgaliye bedeli olarak 2015 yılından itibaren, üyelerden yıllık depo kullanım işgaliye bedeli tahsil edilmeye başlanmıştır.

Daha önce saklama dolabı sahibi olan üyelerimizin, bu depo alanından faydalanmaya devam etmeleri halinde, yıllık kullanım işgaliye bedeli talep edilecektir. Bu sezon depo kullanan üyelerimizden, 75TL+KDV olarak bu bedeller tahsil edilmiştir. Bu bedeli ödemek istemeyen üyelerimizin, mevcut dolaplarını boşaltmaları gerekmektedir.

2016 yılı için depo kullanım bedeli olarak standart ölçülerdeki dolap başına 75TL+KDV olarak talep edilecektir. Hali hazırda saklama dolabı sahibi üyelerimiz, devre kullanımı yapmadıkları takdirde de , bu işgaliye bedelini ödeme durumunda kalacaklardır.

3 yıl boyunca saklama dolabı ile ilgilenilmeyen ve işgaliye bedeli verilmeyen dolaplar, bu sürenin sonunda depo alanının dışına çıkartılacaktır. Oluşabilecek her türlü zarar ve ziyandan şirketimiz sorumlu olmayacaktır.

Bu konudaki sorularınızı tesisimizden alabilirsiniz.

Sunset Mavi Turgutreis